Birebir Tv ile Yüksek İhtisas Üniversitesi arasında hibrit eğitim modeli anlaşması

Dünyayı etkisi altına alan pandemi sonucu dünyanın dijitalleşme hızı artarken, eğitim alanında da dönüşüm hızla yaşanmaya başladı. Bu kapsamda Yüksek İhtisas Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi de Birebir Tv ile ‘hibrit eğitim modeli’ anlaşması imzaladı.

Pandeminin etkisiyle dijitalleşme hızı artarken, eğitimde dönüşüm başladı

1 yılı aşkın süredir yaşadığımız pandemi ile birlikte dijital dünyadaki hızlı gelişmeler, eğitim sektörünün yönünü de değiştirdi. Yüksek İhtisas Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile Birebir Tv arasında hibrit eğitim modeline yönelik bir anlaşma imzalandı.

Yüksek İhtisas Üniversitesi İle Hibrit Eğitim Modeli Anlaşması İmzalandı

Yüksek İhtisas Üniversitesinden yapılan açıklamaya göre, salgının etkisiyle dünyanın dijitalleşme hızı artarken eğitim alanında yaşanan hızlı dönüşüm kapsamında hibrit eğitim alanında YİUSEM ile Birebir Tv arasında bir anlaşma imzalandı.

Birebir Tv hibrit eğitim modeli anlaşması imzaladı

Yüksek İhtisas Üniversitesi Rektörü Mustafa Paç, imza töreninde yaptığı konuşmada, eğitimde dijitalleşmede önemli bir çalışmaya imza attıklarını belirterek, “Üniversitemizin dijitalleşmesi konusunda yeni bir açılım sağlayacağız. Yüksek İhtisas Üniversitesi sağlık temalı bir üniversite.

Layer 1
Giriş Kategoriler