Aybüke Özel ile Mantra ve Mudra ve Pranayama ile Kundalini Enerji Aktivasyonu Eğitimi

İstek Listesi Paylaş
Kursu Paylaş
Sayfa Adresi
Sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

Kundalini enerjisini aktive eden Mantra, Mudra ve Pranayama, ruhsal uyanış için iyi bir meditasyon odağı olup, kan basıncını, kalp atış hızını, beyin dalgalarını ve adrenalin seviyesini düzenler. Meditasyona katılan kişiler, seslendirdiği Mantralar aracılığıyla kendi sesleri ile rezone olurlar. Beden içinde çeşitli bölgelerde rezonansa giren ses frekansı, kişiyi dıştan-içe yani fiziksel boyuttan zihinsel ve ruhsal boyuta taşıdıktan hemen sonra, içten-dışa yani ruhsal boyuttan fiziksel boyuta tekrar entegre ederek, kişinin kendini güvende ve sağlıklı hissetmesini sağlar. Bu çalışma başlangıç seviye olmak üzere her seviyeye uygun olarak tasarlanmıştır. Çalışmaya katışan her katılımcı Kundalini Enerjisini aktive ederek potansiyel gücünü keşfedecek, Mantra, Mudra ve Pranayama gibi Kundalini prensiplerine hakim olarak pratik edebilecektir. Dijital çemberde uygulamalı olarak deneyimlenen çalışmalar, edinilen bilgilerin pekiştirilmesi ve enerjinin kişi üzerinde ruhani ve bedensel olarak farkındalığını artıracaktır.

Faydaları
Artan öz farkındalık
Azaltılmış stres
Daha büyük bir sakinlik duygusu
Giderek artan şefkat duygusu ( kendine )
Daha olumlu bir bakış
Geliştirilmiş ruh hali ve refah
Azaltılmış kaygı
Daha az yorgunluk
Gelişmiş görsel-uzamsal ve sözel bellek

Mantraları dinlemek kan basıncını, kalp atış hızını, beyin dalgalarını ve adrenalin seviyesini düzenler. Mantralar, ruhsal uyanış için iyi bir meditasyon odağı yaratır. Kendi bedenimizin ve zihnimizin ritmine uyum sağladığımızda kendimizle ve evrendeki yerimizle yakından bağlantı kurabiliriz.
Mantra seslendirmenin gücü sadece titreşimin fizyoloji üzerindeki etkisinde değil, aynı zamanda konsantrasyon ve odaklanmanın geliştirilmesinde de bulunabilir. Ritmik tekrar, bizi en uyanık, canlı ve huzurlu olduğumuz içimizin en derin yerlerine dönmeye davet eder.
Mantra söylemek esasen kendi frekansımızın, kendi canlılık duygumuzun doğrudan bir deneyimidir.

Daha Fazla Göster

Kurs İçeriği

Kundalini Enerjisi

  • Kundalini Nedir? Kundalini Uyanışı Felsesfesi ve Amacı
    00:00

Mantra

Mudra

Pranayama

Uygulamalar

Digital Mantra Çemberi

İncelemeler

İnceleme yok
İnceleme yok

Kurumsal

Birebir Dijital Öğrenme Platformu; üniversite sertifika programlarından, kişisel gelişim derslerine hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen dijital bir öğrenme platformudur.

Hesap Numaralarımız

Denizbank
TR89 0013 4000 0171 7522 6000 01
Vakıfbank
TR25 0001 5001 5800 7309 9005 77

İletişim

Adres: Veko Giz Plaza, No:3 İç Kapı No:45 Maslak-İstanbul
Tel: 0 (212) 706 706 6
E-mail: info@1e1.tv

Verileriniz Güvende

Güvenli ödeme sistemimiz ile işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz…

iyzico