Fazla Kiloların Zihinsel, Duygusal Nedenleri ve Dönüştürülmesi

Eğitmen: Haluk Gürel Kategoriler: Sağlık, Sağlıklı Hayat
İstek Listesi Paylaş
Kursu Paylaş
Sayfa Adresi
Sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

Düşünce Gücüyle Tedavi ve Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri kitaplarının yazarı, dünyaca ünlü metafizikçi Louise L. Hay’in öğretilerinden yararlanarak fazla kiloların duygusal ve zihinsel nedenlerini anlayarak holistik bir farkındalık ve iyileşme sağlayabilirsiniz.

Hangi nedenle kilo vermek istiyor olursanız olun, bedeniniz bilinç ve bilinçaltı düzeyindeki gerçekliğinizi esas alır ve beslenmeyle ilgili ihtiyaçlarınızı, metabolizmanızın çalışma hızını, sindirim ve boşaltım sisteminizi bu gerçekliğe göre şekillendirir. Sahip olduğunuz inanç kalıpları, duygusal yaralarınız ve size yapılmış olan kodlamalarla farkında bile olmadan tutar bedeniniz besinleri ve böylece kilolanma gereksiniminizi karşılarsınız.

Bu 3 aşamadan oluşan eğitim programında sizde fazla kiloları oluşturan ve tutan kalıp ve kodlarınızı keşfetme, duygusal yaralarınızı anlama ve onları iyileştirme imkanı bulursunuz.

Kilo vermekte zorlanıyor musunuz? Yaptığınız diyetlerin sonrasında verdiğiniz kiloları kolayca geri mi alıyorsunuz?

KİMLER ALMALI?

18 yaşın üzerine, kilo vermek ve sağlıklı beslenmek isteyen herkes bu eğitimi alabilir.

NE İŞE YARAR?

Bedenimizin, özellikle beslenme, öğütme, sindirme ve boşaltım sisteminin sağlıklı bir şekilde yapılanması için duygu ve düşünce sistemimizin, ruhsal farkındalığımızın gelişmesine ve kendini dönüştürmesine ihtiyacı var. Bu eğitimle fizik ve duygu bedeninizle yakınlaşma, kendinizi ve geçmişinizi daha iyi anlama ve bugününüze olan etkilerini iyileştirme imkanı bulursunuz. Dengeli ve sağlıklı düşünceler olumlu duyguları beslerken, beslenme tarzınızın dengeli ve sağlıklı olmasına imkan tanır.

NE GİBİ AVANTAJLAR SAĞLAR?

Eğitimin içeriği yalın, net ve anlaşılır bir dile sahiptir, takip etmeyi ve içselleştirmeyi kolaylaştırır. İçeriğinde kullanılan yöntem ve çalışmalar karmaşıklıktan uzak, rahatça uygulanabilir niteliktedir. Farkındalığı ve iyileşmeyi holistik düzeyde, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutta ele alır. Dünya çapında kabul görmüş ve elliyi aşkın ülkede yıllardır kullanılmakta olan saygın ve güvenilir bir altyapıya sahiptir. Kişilerin kendi hayatlarını istedikleri gibi yapılandırabilmeleri için ihtiyaç duyduklarında kullanabilecekleri bir cevap anahtarı niteliği taşır.


İşletmeniz veya ekibiniz için eğitim mi satın almak istiyorsunuz?
Birebir Business ile ekibinizin performansını ve motivasyonunu yükseltin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla Göster

Kurs İçeriği

1. Seans

  • Ruh, Zihin, Duygu, Beden Bütünlüğü
  • Fazla Kiloları Oluşturan Zihinsel ve Duygusal Nedenler (Uygulama Pratikleriyle)
  • Sevgi Dili ile Beslenme Alışkanlıkları (Uygulama Pratikleriyle)
  • Çevresel Faktörler, Kodlamalar (Uygulama Pratikleriyle)
  • Yeni ve Sağlıklı Zihinsel Programlama

2. Seans

3. Seans

İncelemeler

İnceleme yok
İnceleme yok

Kurumsal

Birebir Dijital Öğrenme Platformu; üniversite sertifika programlarından, kişisel gelişim derslerine hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen dijital bir öğrenme platformudur.

Hesap Numaralarımız

Denizbank
TR89 0013 4000 0171 7522 6000 01
Vakıfbank
TR25 0001 5001 5800 7309 9005 77

İletişim

Adres: Veko Giz Plaza, No:3 İç Kapı No:45 Maslak-İstanbul
Tel: 0 (212) 706 706 6
E-mail: info@1e1.tv

Verileriniz Güvende

Güvenli ödeme sistemimiz ile işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz…

iyzico