Fiziksel Restorasyon ve Yeniden Yapılanma (Zihin ve Beden Farkındalığı ile)

Eğitmen: Haluk Gürel Kategoriler: Sağlık, Sağlıklı Hayat
İstek Listesi Paylaş
Kursu Paylaş
Sayfa Adresi
Sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

Eğitim toplam katılım 15 kişiye ulaştığında açılacak olup her biri 2 saat olmak üzere 3 seanstan oluşacaktır

Dişlerimizdeki ağrılar sadece bakımsızlıkla veya beslenme tarzımızla mı alakalı? Bacaklarımızdaki ağrının, omurgamızdaki eğriliğin, geçmek bilmeyen migrenin, midedeki yanmaların nedeni genetik faktörler, yorgunluk veya dış koşullardan daha fazlası olabilir mi?

Dışarıda olan biten her şey bizim için uyaran rolüne sahiptir. Fizik bedenimiz bu uyaranlarla oluşan duygu ve düşüncelerin sürekli olarak etkisine maruz kalır. Gözleri büyüten veya küçülten, kasları geren veya gevşeten, kalbi hızlandıran veya yavaşlatan belirgin etkiler kadar, farkında olmadığımız daha derindekileri de içine katacak olursak, fizik bedenimizin duygu ve düşünce sistemimizle şekillenen bir organizma olduğunu ifade edebiliriz.

Bugün, hatırladığımız ve hatırlamadığımız sayısız an yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Bu anlara gösterdiğimiz duygusal ve fiziksel reaksiyonlarımızın kökünde düşünce sistemimiz yer almakta. Neye inanıyor, neyi gerçek ve doğru kabul ediyorsak reaksiyonlarımız bu doğrultuda şekilleniyor ve doğal olarak bedenimizin de A’dan Z’ye tüm çalışma sistemini şekillendiriyor. Bizde iyi hisler oluşturan uyaranlar bedenimize zindelik, sağlık, enerji olarak yansırken, kötü hisler oluşturan uyaranlar da halsizlik, gerginlik, yakın ve uzak vadede geçici veya kalıcı deformasyonlar olarak yansıyor.

Bu 3 seanslık eğitim serisinde, bedeninizi daha iyi anlamaya başlarken, bölgesel incelemeler yaparak, her birinde yaşadığınız zorlukların ve sahip olduğunuz düşünce kodlarının ne tür etkiler, deformasyonlar yaratabildiğini öğreniyor olacaksınız. Ayrıca, baştan başa tüm fiziksel alan ve boyutlarda düşünce gücünü ve enerjiyi kullanarak arınma ve yeniden programlama çalışmaları yapabileceksiniz.

KİMLER ALMALI?

18 yaşın üzerine, kilo vermek ve sağlıklı beslenmek isteyen herkes bu eğitimi alabilir.

NE İŞE YARAR?

Bedeninizle güçlü bir bağ kurmanızı ve kendinizi daha iyi tanımınızı sağlar. Fiziksel anlamda sizi adeta restore edecek dokunuşlar gerçekleştirir. Düşünce gücünüzü sağlık ve şifayı oluşturma yönünde çalıştırır.

NE GİBİ AVANTAJLAR SAĞLAR?

Daha sağlıklı ve nitelik bir yaşam için ihtiyacınız olan farkındalığı yaratır. Fizik bedeninizden gelen sinyalleri yorumlamak yönünde farkındalık kazandırır. Bugüne kadar maruz kaldıklarınızın fiziksel yansımalarını analiz etmenizin, bölge bölge birikmiş olan duygu ve düşünce kodlarını temizlemenizin ve bedeninizde iyileşmeyi sağlamanın kapılarını açar.


İşletmeniz veya ekibiniz için eğitim mi satın almak istiyorsunuz?
Birebir Business ile ekibinizin performansını ve motivasyonunu yükseltin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla Göster

Kurs İçeriği

1. Seans

  • Başlarken Niyet ve Kodlama – 1
  • Bedenimizin Çalışma Sistemi
  • Maruz Kaldığı Etkiler
  • Baş Bölgesine Bakış, Arınma, Onarım ve Yapılanma (Uygulama Pratikleriyle)
  • Boyun Bölgesine Bakış, Arınma, Onarım ve Yapılanma (Uygulama Pratikleriyle)
  • Omuz Bölgesine Bakış, Arınma, Onarım ve Yapılanma (Uygulama Patikleriyle)

2. Seans

3. Seans

İncelemeler

İnceleme yok
İnceleme yok

Kurumsal

Birebir Dijital Öğrenme Platformu; üniversite sertifika programlarından, kişisel gelişim derslerine hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen dijital bir öğrenme platformudur.

Hesap Numaralarımız

Denizbank
TR89 0013 4000 0171 7522 6000 01
Vakıfbank
TR25 0001 5001 5800 7309 9005 77

İletişim

Adres: Veko Giz Plaza, No:3 İç Kapı No:45 Maslak-İstanbul
Tel: 0 (212) 706 706 6
E-mail: info@1e1.tv

Verileriniz Güvende

Güvenli ödeme sistemimiz ile işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz…

iyzico