Hayatımızdaki İlişkileri İyileştirmek

İstek Listesi Paylaş
Kursu Paylaş
Sayfa Adresi
Sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

Yaşadığımız ilişkiler neden tekrarlardan ibaret? Neden karşımıza hep benzer insanlar çıkıyor ve aynı deneyimleri tekrar tekrar yaşıyoruz? Gerçekten aşk var mı? Sevgi ve saygı temelli ilişkiler yaşamak mümkün mü? Hayatımızdaki ilişkileri iyileştirmenin veya yeni ve bize iyi gelecek kişileri hayatımıza çekmenin bir yolu var mı?

Yaşamımız uzak yakın, süren ya da biten sayısız ilişkiden oluşur. Kurduğumuz ilişkileri yalnızca kişilerle değil; eşyalarla, yaşadığımız semtle, şehirle, dünyayla, bedenimizle, parayla, geçmişle ve daha pek çok şeyle de kurarız. Garip bir şekilde tüm ilişkilerimiz bizi ve hayatımızı yansıtır.

Doğru veya yanlış insan yoktur. Önemli olan karşımızdaki insanla bizi buluşturan etkenleri, inanışları ve ihtiyaçları anlayabilmektir. Tüm ilişkiler; bizler, duygu ve düşünce sistemimizde oluşturduğumuz anlam ilişkilendirmelerini fark edip ihtiyacımız olan değişimi, gelişimi gösterebilelim diye yaşanır. Dolayısıyla evet, hayatımızdaki ilişkileri iyileştirmenin ve bize iyi gelecek kişileri hayatımıza çekmenin bir yolu vardır.

Bu 3 seanslık eğitim serisinde; farklı boyutlarda, ilişkilerde sebep sonuç bağlamları kuracak, içimizdeki olumsuz inanışlara ve yaralara bakacak, ne istediğimize karar vereceğiz. Bir yandan geçmişin izlerini temizlerken, bir yandan iyileştirici farkındalıklar kazanacak, bir yandan da yeni donanımların sahibi olarak hayatımızda yeni bir sayfa açacağız.

Eğitim serisinde hem bilinç hem enerji hem de bilinçaltı düzeyinde çalışacağız. Bunun için Louise Hay felsefesinden, meditatif metotlardan, enerji tekniklerinden, metafizik yaklaşımlardan ve çeşitli egzersizlerden faydalanacağız.

Bu eğitim, ilişki tekrarlarınızı anlamanıza, bugüne dek yaşadığınız ilişkilerin olumsuz izlerini ve etkilerini iyileştirmenize, kendinizle, insanlarla ve hayatla daha nitelikli ilişkiler kurmanıza ve böylece yaşamınızı her yönden daha nitelikli bir boyuta taşımanıza yardımcı olur.

Kimlere göre?

18 yaşın üzerinde, zorlayıcı ve sağlıksız ilişkiler yaşayan, ilişkilerini daha iyi noktalara taşımak veya yeni bir ilişkiye başlamak isteyen herkes bu eğitimi alabilir.

Avantajları nelerdir?

Daha sağlıklı ve nitelik bir yaşam için ihtiyacınız olan farkındalığı yaratır. İlişkilerinizin aynasında kendinizi görebilmeniz ve gerekli değişimi sağlayabilmeniz için farkındalıklar kazandırır. Bugüne kadar yaşadıklarınızı, yuva ortamınızı, aile, dostluk, aşk ilişkilerinizi analiz etmenizin, birikmiş olan duygu ve düşünce kodlarını temizlemenizin ve ilişkilerinizde iyileşmeyi sağlamanın kapılarını açar.

Eğitim toplam katılım 15 kişiye ulaştığında açılacak olup her biri 2 saat olmak üzere 3 seanstan oluşacaktır.


İşletmeniz veya ekibiniz için eğitim mi satın almak istiyorsunuz ?
Birebir Business ile ekibinizin performansını ve motivasyonunu yükseltin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla Göster

Kurs İçeriği

1.Seans

  • İnteraktif Canlı Yayın

2.Seans

3. Seans

İncelemeler

İnceleme yok
İnceleme yok

Kurumsal

Birebir Dijital Öğrenme Platformu; üniversite sertifika programlarından, kişisel gelişim derslerine hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen dijital bir öğrenme platformudur.

Hesap Numaralarımız

Denizbank
TR89 0013 4000 0171 7522 6000 01
Vakıfbank
TR25 0001 5001 5800 7309 9005 77

İletişim

Adres: Veko Giz Plaza, No:3 İç Kapı No:45 Maslak-İstanbul
Tel: 0 (212) 706 706 6
E-mail: info@1e1.tv

Verileriniz Güvende

Güvenli ödeme sistemimiz ile işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz…

iyzico