Sağlık Bilimleri için İngilizce Sertifika Programı

İstek Listesi Paylaş
Kursu Paylaş
Sayfa Adresi
Sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

Eğitimin Kapsamı ve Hedefi

Sağlık Bilimleri için İngilizce Sertifika Programı, Sağlık Bilimleri öğrencileri ve Sağlık Çalışanları için hazırlanmış bir özel amaçlı İngilizce programıdır. Bu ders, öğrencilere sağlıkla ilgili değişik ortamlarda ve bağlamlarda iletişim kurmak için ihtiyaç duyacakları gerekli kelime, dilbilgisi yapıları ve dil becerilerini öğretmeyi hedefler.

BİLGİ Eğitim & Birebir işbirliğinde tasarlanan Sağlık İngilizcesi Sertifika Programımız katılımcılarını uluslararası düzeyde kendi alanlarında hasta ve meslektaş ile temel anlamda iletişim kurmaya hazırlar. Bunun için gerekli olan kelime, dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefler. Programımız 15 hafta – 45 saat sürecektir ve çevrimiçi (çevrimiçi) olarak zoom üzerinden canlı bağlantı ile gerçekleşecektir. Ayrıca, çeşitli interaktif çevrimiçi eğitim araçları da derslerin işlenişinde kullanılacaktır. 

Kimler Katılabilir

Kursa katılmak için Avrupa Dil Kriterlerine göre A1 -Başlangıç seviyesini tamamlamış olmak ve en az A2 seviyesinde İngilizce bilgisi gereklidir. Hiç İngilizce bilmeyenlerin programı takip edebilmesi mümkün olamayacaktır. 

Eğitimin İçeriği

Programdaki dersler Sağlık Bilimleri İngilizcesi konusunda tecrübeli, bir İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi tarafından verilmektedir. Derslerde çeşitli kaynaklardan yararlanarak çeşitli Sağlık Bilimleri alanlarını kapsayan ders materyallerinden oluşturulmuş bir kitapçık ve materyaller kullanılır. Katılımcılara her hafta ders öncesi ve sonrası çalışmalar verilir ve kendi başlarına öğrenebilmeleri ve öğrendiklerini de pekiştirebilmeleri teşvik edilir. Böylelikle katılımcılar program sonrasında da eğitimlerine devam etme imkânı bulabilecekleri gibi öğrendiklerini günlük iş/eğitim hayatlarında da referans olarak kullanabileceklerdir.

Sertifika 

BİLGİ Eğitim & Birebir işbirliğinde tasarlanan  Sağlık İngilizcesi Sertifika Programı sonunda katılımcılara İstanbul Bilgi Üniversitesi ve BİLGİ Eğitim tarafından onaylı bir “Eğitim Katılım Belgesi” verilir.  

Eğitmen

Öğr. Gör. Sedat Çilingir

Tarih: Eylül 2022


Eğitim tarihleri kontenjan durumuna göre farklılık gösterebilir. Eğitim için gereken öğrenci sayısına erişilmiş olması veya eksik kalması durumunda kayıtlı öğrenciler çağrı merkezimiz tarafından bilgilendirecektir. Satın alınmış bir eğitimin ertelenmesi durumunda katılımcının bir sonraki tarihli eğitime kayıt olma veya para iadesi talep etmek hakkı bulunmaktadır.
Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


Süre: 8 hafta, 45 Saat

Seviye Tespit Sınav Tarihi: Belirlenecek

Eğitim Yeri

Çevrimiçi


İşletmeniz veya ekibiniz için eğitim mi satın almak istiyorsunuz ?
Birebir Business ile ekibinizin performansını ve motivasyonunu yükseltin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla Göster

Kurs İçeriği

Eğitim Programı

  • İnteraktif Canlı Yayın

İncelemeler ve Yorumlar

İnceleme yok
İnceleme yok

Kurumsal

Birebir Dijital Öğrenme Platformu; üniversite sertifika programlarından, kişisel gelişim derslerine hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen dijital bir öğrenme platformudur.

Hesap Numaralarımız

Denizbank
TR89 0013 4000 0171 7522 6000 01
Vakıfbank
TR25 0001 5001 5800 7309 9005 77

İletişim

Adres: Veko Giz Plaza, No:3 İç Kapı No:45 Maslak-İstanbul
Tel: 0 (212) 706 706 6
E-mail: info@1e1.tv

Verileriniz Güvende

Güvenli ödeme sistemimiz ile işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz…

iyzico

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.