Kurumsal

Biz Kimiz?

Birebir Dijital Öğrenme Platformu; üniversite sertifika programlarından, kişisel gelişim derslerine hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen dijital bir eğitim platformudur.

Yazılım ve medya tecrübesi olan, üniversitelere uzaktan eğitim merkezleri kuran, eğitimde teknoloji kullanan bir mükemmeliyet merkezidir. Mottosu “Hayat Boyu Öğren” olan Birebir Dijital Eğitim Platformu; Eğitimde “hibrit model” için gereken altyapılara hakimdir. Çekim, yapım, post-prodüksiyon, dijital pazarlama süreçlerini cloud tabanlı yazılım altyapısıyla dijital olarak gerçekleştirir. Blokzincir altyapısı ile seçkin üniversitelerin sertifika programlarının içerik üretiminden, yapay zeka ile öğretim kalitesinin değerlendirilmesi ve arttırılması gibi konulara odaklanan Birebir Dijital Öğrenme Platformu eğitimde dijital dönüşümün öncü kurumlarındandır.

Bulut (cloud) altyapısı ile çalışan İçerik üretim merkezi sayesinde Birebir Dijital Öğrenme Platformu; eğitim, sağlık, finans gibi sektörlerde dijital dönüşüm hizmetleri vermektedir.

Merak Ettikleriniz mi Var?

Bize Ulaşın