Zafer Volkan Gökçe

Hakkında

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji alanında uzmanlık eğitimi aldı. Ankara ve İstanbul’da değişik kamu ve özel sektör hastanelerinde uzman hekim olarak çalıştı. Çalışma hayatı boyunca eğitsel etkinliklere aktif olarak katılan Dr. Volkan Gökçe cerrahi deneyimlerini geliştirmek üzere başta Fransa olmak üzere yurt dışında değişik merkezlerde kurslara katıldı. Bu süreç içerisinde sağlık turizminin gelecek yıllarda ulaşacağı kapasiteyi yerinde tespit etme şansı yakaladı. Türkiye’ye dönüşünde sağlık hizmeti almak için ülkemizi tercih edecek hastaların iş ve işlemlerini kolaylaştırmak adına sağlık turizmi odaklı bir şirketin kurucuları arasında yer aldı. Ayrıca yurtdışından gelecek hastaları anlamak ve hasta odaklı çözüm üretmek adına “Hhsta Psikolojisi ve Hastaya Yaklaşım Kursu" ile "Hastane Yöneticiliği Eğitimi" programlarına katıldı.

Halen özel bir hastanede Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalışan Dr. Gökçe sağlık turizmi konusunda çalışmalarına aralıksız devem etmektedir.

Eğitmen Kursları

Kurs bulunamadı.
Sıfırla

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji alanında uzmanlık eğitimi aldı. Ankara ve İstanbul’da değişik kamu ve özel sektör hastanelerinde uzman hekim olarak çalıştı. Çalışma hayatı boyunca eğitsel etkinliklere aktif olarak katılan Dr. Volkan Gökçe cerrahi deneyimlerini geliştirmek üzere başta Fransa olmak üzere yurt dışında değişik merkezlerde kurslara katıldı. Bu süreç içerisinde sağlık turizminin gelecek yıllarda ulaşacağı kapasiteyi yerinde tespit etme şansı yakaladı. Türkiye’ye dönüşünde sağlık hizmeti almak için ülkemizi tercih edecek hastaların iş ve işlemlerini kolaylaştırmak adına sağlık turizmi odaklı bir şirketin kurucuları arasında yer aldı. Ayrıca yurtdışından gelecek hastaları anlamak ve hasta odaklı çözüm üretmek adına “Hhsta Psikolojisi ve Hastaya Yaklaşım Kursu” ile “Hastane Yöneticiliği Eğitimi” programlarına katıldı.

Halen özel bir hastanede Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalışan Dr. Gökçe sağlık turizmi konusunda çalışmalarına aralıksız devem etmektedir.